Повідомлення про намір зміни тарифів на поводження з твердими побутовими відходами (вивезення та захоронення)

У відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та на виконання «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого наказом Мінрегіону України від 05.06.2018р. № 130, комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора Баришівської селищної ради» повідомляє про намір зміни тарифів на вивезення та захоронення твердих побутових відходів з 01 січня 2024 року.

Причиною перегляду діючого тарифу, який було прийнято рішенням виконавчого комітету Баришівської селищної ради від 21.01.2022 №10 в розмірі 168,64 грн/1 куб. м (з розрахунку 19,67 грн. на одного мешканця в місяць) та тарифу на захоронення в сумі 35,04 грн./1 куб. м, стало підвищення вартості паливно-мастильних матеріалів (більш ніж на 50%) та інших витратних матеріалів, а також зростання заробітної плати внаслідок збільшення прожиткового мінімуму для працездатних осіб (з 2481 грн станом на 01.01.2022 року до 3028 грн. з 01 січня 2024 року, тобто на 22% ) та мінімальної заробітної плати. В результаті змін на ціновому ринку та росту заробітної плати процент відшкодування собівартості послуг діючим тарифом складає лише 71%.

Тарифи розраховано відповідно до вимог діючого законодавства в таких розмірах (з урахуванням ПДВ):

• з розрахунку на одного мешканця при нормі накопичення 1,4 куб. м/ рік – 27,65 грн. в місяць;
  • за контейнерною схемою для юридичних та фізичних осіб – 236,96 грн за 1 куб.м;
  • для юридичних та фізичних осіб, які самостійно здійснюють вивіз твердих побутових відходів – 46,94 грн. за 1 куб.м.

Надання підприємством послуг з вивезення ТПВ продовжує проводитись згідно діючих графіків.

Просимо  всіх споживачів підприємства з розумінням віднестися до зміни тарифів, так як  це є необхідним заходом для належного та стабільного функціонування підприємства та для забезпечення споживачів  якісними, своєчасними послугами.

Дана інформація розміщена на офіційному веб-сайті  Баришівської селищної ради та в газеті «Баришівський вісник».

Зауваження і пропозиції щодо запропонованих тарифів  на послуги з поводження з твердими побутовими відходами просимо надсилати протягом 7 (семи) календарних днів з дня опублікування цього повідомлення на юридичну адресу: 07501, провулок Банний, 3, смт Баришівка, Броварського району, Київської області; за телефоном 0457641357.

Завантажити (XLSX, 11KB)