Відкриття освітнього мініхабу в с. Рудницьке

30 листопада відбулося довгоочікуване відкриття освітнього мініхабу в селі Рудницьке, створеного Фондом “МХП-Громаді” за підтримки Isar Ednannia у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», за часткового фінансування Баришівської селищної ради.

Під час урочистого відкриття Хабу секретар селищної ради Олександр Ільченко зазначив, що в наш час діджиталізації, коли діти в позаурочний час левову частину вільного часу проводять перед компʼютером або смартфоном, особливо важлива позашкільна соціалізація. А дітям села Рудницьке, яке навесні 2022 року понад місяць було в окупації, дітям, котрі втратили свою улюблену школу (пограбовану та зруйнувану рашистами) особливо!

Тож такий простір для дозвілля й навчання цим дітям особливо потрібен.

До речі, Хаб «Територія Н» умебльований та забезпечений необхідною технікою: екраном, проєктором, принтером, ноутбуком. Тут є навіть фортепіано. Є все, щоб вдихнути життя в цей освітній простір.

Також тут заплановано проведення тренінгів, навчань, майстер-класів тощо.

Так, наступного тижня вже планується проведення тут майстер-класу від працівників ДСНС про мінно-вибухову безпеку