На Закарпатті відбувся міжнародний круглий стіл «Влада, бізнес, громадянське суспільство: об’єднання зусиль заради здорової нації»

Понад 80 керівників та представників територіальних громад України, представники бізнесу та міжнародні експерти зустрілися у м. Берегово Закарпатської області. Від Баришівської ТГ в заході взяв участь перший заступник Баришівського селищного голови Володимир Коцюрбій.

За підсумками міжнародного круглого столу «Влада, бізнес, громадянське суспільство: об’єнання зусиль заради здорової нації» буде розроблена резолюція, яка включатиме усі поставлені питання та запропоновані рішення. Основний меседж резолюції полягає в тому, що розвиток громад – надважлива задача, вирішенням якої повинна займатися не лише місцева влада. В умовах війни як ніколи потрібне об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадянського суспільства заради розвитку сильної України.

В рамках круглого столу відбулись відкриті спортивні змагання з шести видів спорту, організовані ВФСТ «Колос». Як результат – Володимир Вікторович привіз додому три призові місця:

1 місце – з футзалу

2 місце – з більярду

2 місце – з боулінгу

Азарт спортивних змагань додав позитивних емоцій та показав важливість заходів, які згуртовують голів територіальних громад і налаштовують на довгострокове партнерство

Міжнародний круглий стіл «Влада, бізнес, громадянське суспільство: об’єднання зусиль заради здорової нації» реалізовано за підтримки Фонду “МХП-Громаді” у партнерстві з Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством «Колос»