Новини

Відкриття освітнього мініхабу в с. Рудницьке

30 листопада відбулося довгоочікуване відкриття освітнього мініхабу в селі Рудницьке, створеного Фондом “МХП-Громаді” за підтримки Isar Ednannia у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», за часткового фінансування Баришівської селищної ради.

Докладніше

На Закарпатті відбувся міжнародний круглий стіл «Влада, бізнес, громадянське суспільство: об’єднання зусиль заради здорової нації»

Понад 80 керівників та представників територіальних громад України, представники бізнесу та міжнародні експерти зустрілися у м. Берегово Закарпатської області. Від Баришівської ТГ в заході взяв участь перший заступник Баришівського селищного голови Володимир Коцюрбій.

Докладніше

Постраждалі від домашнього насильства можуть отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката: куди звертатися

Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката. Для цього варто звернутися до системи безоплатної правничої допомоги (БПД).

Докладніше

Дітей влаштовано в патронатну сім’ю

Якими б комфортними не були умови в сучасних будинках дитини, центрах соціальної реабілітації для дітей, школах-інтернатах, але сімʼя – найкраще місце для виховання дитини. Саме тому Баришівською селищною радою було прийнято рішення про відновлення співпраці з перевіреною роками сімʼєю для організації функціонування послуги патронату над дитиною в Баришівській громаді.

Докладніше

Знову скорбота огорнула нашу громаду

До лав небесного війська приєднався ще один Герой – Щава Віталій Володимирович. Відданий патріот, вірний син України, головний сержант військової частини А 4823 402-го  окремого стрілецького батальйону у складі 66 окремої механізованої бригади. 

Докладніше

День пам’яті жертв голодоморів

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада.

Докладніше

Нагору