Новини

Будьте завжди в курсі актуальних новин громади!

Кожен житель Баришівської ОТГ має доступ до інтерактивного гіда новинами громади у Viber спільноті. Усі бажаючі можуть дізнаватися ще більш цікавого завантаживши через цей код інформацію на свій смартфон.

Докладніше

16 вересня рятувальники 24 ДПРЧ смт Баришівка провели практичні відпрацювання

16 вересня рятувальники 24 ДПРЧ смт Баришівка провели практичні відпрацювання. За сигналом «Тривога» було зібрано особовий склад та проведено теоретичне роз’яснення та практичне відпрацювання подачі піни за допомогою СПП – 4 з встановленням автомобіля на пожежний гідрант.

Докладніше

Найщиріші вітання з нагоди Ювілею нашому земляку Володимиру Симоненку!!!!

Найщиріші вітання з нагоди Ювілею нашому земляку Володимиру Симоненку!!!! Зичимо козацького здоров‘я та бадьорого духу, нових звершень, вдячних шанувальників вашого таланту та прихильності долі!!!

Докладніше

Приємна новина для читачів Баришівської громади

На сайті  Міністерства культури та інформаційної політики України розміщений   затверджений Українським інститутом  книги перелік  відібраних  бібліотек,  які отримають нові книги для поповнення книжкового фонду до кінця 2020 року.

Докладніше

Онлайн-презентація електронного практичного посібника «Чотири простори бібліотеки: модель діяльності»

10 вересня 2020 року працівники Баришівської    центральної бібліотеки для дорослих та Баришівської бібліотеки для дітей     відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  взяли  участь в онлайн-презентації електронного практичного посібника «Чотири простори бібліотеки:модель діяльності».

Докладніше

Школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ “Культурний трамплін

Нещодавно розпочалося дистанційне навчання  в рамках проєкту  “Школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ “Культурний трамплін”, що реалізується Спільнотою “Grant Management” та ГО “Інститут соціальної політики регіону” за підтримки Українського культурного фонду.

Докладніше

Нагору