Новини

Книжкове знайомство з книгою Галини Кирпи «Мій тато став зіркою»

В бібліотеці-філіалі с. Селичівка Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведено книжкове знайомство з оповіданням Галини Кирпи «Мій тато став зіркою»

Докладніше

Сьогодні, 20-го листопада, — «День дитини» та «День педіатра»!

Дуже характерно, що саме 20-е листопада, у Всесвітній день дитини, відзначають своє професійне свято  дитячі лікарі, які поклали на себе вирішення проблем здоров’я наших дітей.

Докладніше

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада

День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Докладніше

По закінченню Проекту «Школа соціального проектування для культурних менеджерів ОТГ «Культурний трамплін»

Ми отримали цінний досвід, дізналися та відкрили нові джерела фінансування для галузі культури, освоїли нові методи роботи над проектами.Дякуємо всім експертам, спікерам та учасникам проекту! Окрема подяка нашому ментору – Юрію Воронецькому за спільну роботу в рамках проекту)

Докладніше

Патронат над дитиною – швидка і вчасна допомога родині

Саме з питання створення та функціонування патронату, як соціальної послуги в створених об’єднаних територіальних громадах 17.11.2020 року відбулась обласна нарада начальників служб у справах дітей та сім’ї, на якій була присутня Марина Павленко

Докладніше

Вітаємо з перемогою

Наші творчі, талановиті вихованці, учасники двох хореографічних колективів Баришівського центру позашкільної роботи “Мрія”, на початку листопада, взяли участь в Міжнародному дистанційному багатожанровому конкурсі “Талантія”

Докладніше

Історико-патріотичні читання «За Україну, за її долю стояв Майдан»

Завідувач бібліотеки-філіалу с. Поділля Баришівської ЦБС  відділу культури та туризму Баришівської селищної ради В.П. Васильєва провела історико-патріотичні читання «За Україну, за її долю стояв Майдан» у Подільському  НВК.

Докладніше

Історична година «Революція гідності: як це було»

Бібліотека-філіал с. Паришків Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради спільно з Паришківським НВК до Дня Гідності та Свободи провела історичну годину  ”Революція Гідності: як це було…”   Про події  2013-2014 років  розповіла бібліотекар бібліотеки-філіалу  с. Паришків А.М.Корж для 8-го класу Паришківського НВК.

Докладніше

Година –спогад “За Україну , за її долю стояв Майдан ” в бібліотеці-філіалі с. Лук’янівка

Події на Майдані забути неможливо:  за своє європейське майбутнє вийшли люди  різного віку ,різних професій , але їх об’єднала любов до рідної землі. Не забудьмо ж  імена тих , хто віддав життя у мирний час . 

Докладніше

Нагору