Новини

Поліцейський офіцер громади

Хочемо нагадати про проект, який успішно стартував в Баришівській громаді 2020 року – “Поліцейський офіцер громади”. Перша поліцейська станція вже успішно працює і за співпраці влади та бізнесу в 2021 році повинна запрацювати ще одна станція.

Докладніше

Як провести День Довкілля та день Землі батькам з дітьми, знаходячись на карантині

Нагадайте дітям у Міжнародний день Землі, що кожному мешканцю нашої планети, зокрема й найменшим її жителям, під силу повсякчас робити свої маленькі внески у спільну справу захисту навколишнього середовища

Докладніше

17 квітня, субота Український День навколишнього середовища (День довкілля)

Після недавніх досліджень з’ясувалося, що найчистіше повітря в світі «живе» на острові Тасманія, який знаходиться поруч з континентом Австралія. На початку цього тисячоліття Всесвітня організація охорони здоров’я опублікувала звіт про забруднення навколишнього середовища. Результати дуже сумні.

Докладніше

Для чого потрібні планові роботи та як дізнатися про відключення світла заздалегідь

Мережі – одна із найважливіших складових інфраструктури. Енергетичні об’єкти потребують постійної діагностики та модернізації. Для цього ми системно проводимо планові роботи. Це дозволяє попередити можливі несправності та забезпечити безперебійну подачу напруги в оселі клієнтів.

Докладніше

Беремо участь у інформаційній сесії щодо відбору громад та міст для реалізації нового проекту “Міста, вільні від домашнього насильства”

Беремо участь у інформаційній сесії щодо відбору громад та міст для реалізації нового проекту “Міста, вільні від домашнього насильства”. Ключовим завданням проєкту є посилення спроможності та ролі міст громад у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильтва

Докладніше

Щиро вдячні за прибирання парку відпочинку працівникам стаціонарного відділення та всім небайдужим жителям села Перемога

Щиро вдячні за прибирання парку відпочинку працівникам стаціонарного відділення та всім небайдужим жителям села Перемога. Особлива подяка Мойсієнку М.І. за надану техніку та працівників.

Докладніше

Це прекрасно, що батьки підтримують своїх дітей у їх творчому розвитку

Це прекрасно, що батьки підтримують своїх дітей у їх творчому розвитку, допомагають не тільки з домашніми завданнями, але й сприяють участі у різних конкурсах та фестивалях! Дякуємо вам, шановні, за підтримку, за вашу зацікавленість і активні дії!

Докладніше

Участь в акції “Молодь за чисту громаду”

Учасники молодіжного руху Баришівської громади та лідери учнівського самоврядування 13 квітня 2021 року взяли участь в акції “Молодь за чисту громаду”, яка відбувалася в парку “Липняки”. Головна мета заходу — очищення парку від  сміття.

Докладніше

Нагору