Зустріч з відомим казкарем в сільській бібліотеці

12 липня в Рудницькій сільській бібліотеці відбулась зустріч з відомим письменником Сашком Лірником. Участь в заході взяв і заступник селищного голови Баришівської селищної ради Єгор Гарбуз.

СВІТ МАЙБУТНЬОГО ОЧИМА ДІТЕЙ

12 липня в приміщенні культурно-мистецького центру Баришівської ТГ відбувся соціально-благодійний  проєкт «Світ майбутнього очима дітей», мета якого – віднайти якомога більше талановитих дітей в різних регіонах України.

Докладніше

12 липня під головуванням секретаря селищної ради Олександр Ільченко відбулась чергова 59-а сесія Баришівської селищної ради

Докладніше

Профілактичний рейд на водоймах громади

З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах, а також задля роз’яснення відпочиваючим правил безпечного поводження на воді головним спеціалістом Служби у справах дітей та сім’ї Юлією Ілляш та інспектором ювенальної превенції Броварського районного управління поліції Юрієм Мойсієнком проведено профілактичний рейд на водоймах Баришівської громади.

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ОКЕАН НАДІЙ” в Перемозі

Представником фонду Олександром Черніковим підопічним – особам похилого віку, особам з інвалідністю, внутрішньопереміщеним особам, які перенесли російську окупацію с. Перемога в 2022 році, безкоштовно надані продукти харчування, продуктові набори в якості благодійної допомоги.

Докладніше

Програма зі стимулювання використання альтернативних джерел енергії

На сьогодні впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії.