Новини

Рятувальники Броварського району щодня  проводять моніторинг пожеж в екосистемах

З метою попередження пожеж в природних екосистемах та з метою виявлення осередків займань та  оперативної їх ліквідації рятувальники Броварського району щодня  проводять моніторинг пожеж в екосистемах.

Докладніше

Відкриття військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

В Україні джурами завжди називали молодих вихованців, зброєносців і помічників досвідченого козака. Стати джурою міг не кожен, а лише той, хто годився до козацької служби, пройшовши певні випробування – як фізичні, так і моральні.

Докладніше

Заходи з дітьми

Вже за декілька тижнів більшість українських школярів і дошкільнят відпочиватимуть на таких бажаних літніх канікулах. Переважно це період, коли юні дослідники лишаються вдома самі, а також проводять багато часу на вулиці.

Докладніше

Майстер-клас з гончарства для наших захисників

Майстер клас проводив Булгаков Віктор Петрович, керівник Центру реабілітації гончарством, співзасновник Спілки Екологів України, викладач академії керівних кадрів культури та мистецтв.

Докладніше

8 травня на Меморіалі Слави відбувся мітинг-реквієм

8 травня на меморіалі Слави відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Присутні поклали квіти до пам’ятних знаків, до пам’ятної дошки загиблим Героям, які віддали свої життя за свободу та незалежність України, та долучились до загальноукраїнської хвилини мовчання.

Докладніше

Візерунки Великодня

7 травня 2024 року в Центрі позашкільної роботи «Мрія» відбулася церемонія нагородження переможців територіальної виставки конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Візерунки Великодня»

Докладніше

Нагору