#Шаную_воїнів_біжу_за_Героїв

Баришівська громада приєдналася до щорічного Всеукраїнського забігу  #Шаную_воїнів_біжу_за_Героїв  в пам’ять наших захисників, які загинули під час російсько-української війни.

Ця патріотична традиція приурочена до 29 серпня — Дня пам’яті захисників України.

Серед бажаючих долучитися до забігу були і секретар виконавчого комітету Баришівської селищної ради Крістіна Дорофеєва та начальник Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Сергій Щербак.

Учасники подолали дистанцію у 2 км із закріпленими на футболках іменами людей, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.

Загалом у забігу взяли участь близько 50 мешканців громади, зокрема друзі та родичі Героїв.

На заході Молодіжна Рада Баришівської ОТГ організувала збір коштів на шини для 3 МБ 72 ОМБр, у складі якого воюють наші земляки. Разом вдалося зібрати 2930 грн, і ці кошти  вже переказали на загальну банку збору.

Інф. Управління освіти, молоді та спорту