Автовишка для комунальників Баришівської громади від Кімонікс Інтернешнл Інк.

Ініціатива Олександр Ільченко щодо співпраці Баришівської селищної територіальної громади та Кімонікс Інтернешнл Інк. / Фонд  «Партнерство за сильну Україну» знову приносить результати!

Нарешті комунальне підприємство “ЖЕК Баришівської селищної ради” матиме свою автовишку загальною вартістю 5 млн. грн.

Відтепер комунальники зможуть здійснювати висотні роботи, зокрема – фарбування або утеплення фасаду, розміщення зовнішньої реклами, кронування дерев, заміна вуличних ліхтарів  тощо. Список робіт, які виконуються на висоті, ще можна перераховувати дуже довго, але без вишки такі завдання здійснити нереально.

Вдячні Фонд “Партнерство за сильну Україну” за співпрацю! Ви дійсно робите Україну сильнішою, допомагаючи її громадам.

Довідково: Кімонікс Інтернешнл Інк. має в Україні статус організації, яка реалізує проєкт міжнародної технічної допомоги “Фонд “Партнерство за сильну Україну” за фінансування Міністерства закордонних справ, справ Співдружності та розвитку Сполученого Королівства та додаткового фінансування з боку інших урядів, зокрема урядів США, Канади, Швеції, Швейцарії, Фінляндії та Нідерландів.

Пряма співпраця між громадами та міжнародними партнерами доводить свою ефективність, результативність у відновленні і посиленні матеріально-технічної бази територіальних громад, особливо тих, які були в окупації, як наша.