Гуманітарна допомога від громади Пуллаха

Хочемо висловити вдячність нашим друзям та партнерам із Німеччини за черговий гуманітарний вантаж, який минулого тижня отримала Баришівська громада!

Цього разу отримали:

• багатофункціональні лікарняні ліжка, кушетки, стільці, інвалідні візки, ЛОР-апарат, медичні засоби та постільна білизна – для КНП “ББЛ”
  • дорожня щітка для підмітання проїжджої частини, тротуарів та велика кількість деталей для ремонту електромережі передана КП «ЖКГ с. Морозівка»;
  • ходунки та милиці – для підопічних КУ «Баришівський селищний Центр соціального обслуговування»;
  • монітори та системні блоки, ноутбук, проектор, великі монітори – для повноцінної роботи фахівців управління освіти, молоді та спорту, Центру соціальних служб, відділу культури та туризму, виконавчого комітету Баришівської селищної ради.

Загалом прибув гуманітарний вантаж вагою більше 2,5 тон (!) Така підтримка від тих, хто долучається і ділиться тим, чим може, сприяє поповненню матеріальної та лікувальної бази Баришівської громади.

Дякуємо нашим закордонним партнерам, зокрема Susanna Tausendfreund – Bürgermeisterin der Gemeinde Pullach im Isartal та Otto Horak за постійну підтримку та допомогу! Разом вистоїмо і переможемо!