Проєкти реалізовано!

Через 6 місяців кропіткої праці, починаючи з ідей в голові і на папері, щоденних навчань, успіхів і помилок, виграшу у програмі #UActive і закінчивши втіленням у життя проєктів “Активні коридори” і ” School PlayGround” активна молодь ОЗО «Баришівський ліцей», а саме – команди “Active teеns”і “Вільні” нарешті представили громаді і всім учасникам навчально-виховного процесу найкращі результати, яких лише можна було очікувати – втілені в життя проєкти.

Надзвичайну віру у нашу молодь вселили  ГО GoGlobal, які і виділили 5000 $ для втілення “Активних коридорів”, а Фонд “МХП-Громаді” допоміг з дофінансуванням дитячого майданчика команді “Вільні”.

Також одним із завдань програми був пошук партнерів, які не залишились осторонь дитячих мрій, а саме: ТОВ “ХЕЧ Тек Україна” в особі Yulia Shutovska та Юрія Шутовського, які надали суттєву суму для придбання проектора і погодились бути партнерами команди “Active Teens”????

Також фінансову підтримку надали: ТОВ«Промпобутсервіс» АЗС «Емілія» (в особі Миколи Кульги), Баришівської організації ВФСТ «Колос» (в особі  Сергій Шинкарук),  ФОП Сидорець С.А. (піцерія «Трубіж»),  ФОП Гапон В.М.

Баришівська селищна рада допомогла з піском для дитячого майданчика!