Сьогодні вкотре вся громада в жалобі

Герой повернувсяся додому – на щиті. 28 січня 2024 року, боронячи Україну від російських окупантів, виявивши стійкість і мужність, героїчно загинув гранатометник старший солдат – Пушня Микола Миколайович (позивний «Закат»).

Микола народився 4 липня 1994 року в с.Селище, де й проживав. Навчався у сільській школі. Після закінчення у 2011 році вступив до Бориспільського професійного ліцею. Тут здобув професію слюсаря з ремонту автомобілів, водія автотранспортних засобів.

У 2013 році проходив службу в Збройних Силах України.

У 2016 році закінчив Коледж геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка і здобув рівень молодшого спеціаліста.

Працював комплектувальником в компанії «Філур електрик» у Києві.

Микола був справжнім патріотом своєї країни і коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, не зміг спокійно всидіти вдома. Чоловік не вагаючись пішов до військкомату, записався добровольцем та мужньо став на захист Батьківщини.

Визволення Київщини, охорона державних кордонів, боротьба за український схід…

Улітку 2023 року прийшовши у відпустку – одружився з дівчиною Дар’єю! Вони знайомі були з самого дитинства, і лише кілька років тому вирішили бути разом, а потім – і назавжди.

Мав багато планів, мрій і мав майбутнє, яке у нього відібрала війна.

Ціною власного життя він заплатив за цілісність і незалежність України, за мирне майбутнє нових поколінь.

Без коханого чоловіка залишилась дружина, без єдиного сина – мати.

Для всіх живих найвища нагорода – це життя, а для загиблих – пам’ять.

Вічна пам’ять Герою нашого часу. Слава Герою! Слава Україні!