Фенікс Рудницького
Баришівська ТГ з 28.02.2022 по 03.04.2022 була частково окупована та на її території проводились активні бойові дії. В с. Рудницьке, що входить до Баришівської ТГ, було знищено понад 60 будинків приватного сектору та інфраструктурних об’єктів. Гостро постало питання проживання соціально незахищених сімей.
Протягом 3 місяців БО «Фонду громади Березані» у співпраці з БО “БФ “МХП-ГРОМАДІ”, БО «БФ Фонду імені Федора Шпига», ГО ІСАР «Єднання», Фондом Ч.С. МОТТА реалізували наш спільний проєкт «Фенікс Рудницького». Будівельники відновлювали будинки місцевим мешканцям с. Рудницьке.
Спочатку планувалося відновити 8 будинків. Вдалося перекрити дахи в пошкоджених вибухами помешканнях, вставити вікна й двері, зашпаклювати стіни, посічені кулями чи уламками снарядів. Однак підрядники та постачальники будматеріалів надали товари й послуги за собівартістю, тож допомогти вдалося відновити 11 будинків, які було пошкоджено під час окупації.
Проєкт являється надзвичайно вдалим прикладом партнерства бізнесу і громади у сфері благодійності, аби допомогти людям, які пережили окупацію. І мова не про матеріальні речі, а, насамперед, моральну складову, що дозволяє українцям відчувати, що їх не залишили на самоті з бідою.
![](https://baryshivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/5D66A11F-6CE6-4055-A1CE-6244ED4BDD35-300x300.jpeg)
![](https://baryshivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/9B08C37E-6560-4D85-B7B4-807354709977-300x300.jpeg)
![](https://baryshivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/43F99DC8-9315-49A8-9832-8D45BAF17D45-300x300.jpeg)
![](https://baryshivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/32559B94-0961-456A-B6D9-AB24CECBA302-300x300.jpeg)
![](https://baryshivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/D0410652-5078-4BDA-8F91-9288083882D4-300x300.jpeg)
![](https://baryshivska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/E0F55AD9-20F9-4951-888E-5D353F08F868-300x300.jpeg)