ІМУНОПРОФІЛАКТИКА – ДЛЯ МЕДИКІВ

Нещодавно медична спільнота Баришівської громади отримала вітамінні препарати для підвищення імунітету?
Це – новорічно-різдвяний подарунок від німецьких партнерів із міста-побратима Пуллаха. Саме завдяки їм і Борису Мироновичу Скорику, голові партнерського об’єднання «Баришівка-Пуллах-Березань», усі медичні працівники первинної і вторинної ланки мають змогу пройти імунопрофілактику від вірусних захворювань – таких, як ГРВІ, грип, ковід…
І це надзвичайно мотивуючий подарунок, адже уявіть, як приємно працівникам медичної галузі взамін за свою турботу й піклування про пацієнтів отримати прояв опіки про них!
Від імені всієї медичної спільноти громади щиро дякуємо німецьким друзям і особисто Борису Скорику за всебічну допомогу й постійну підтримку галузі охорони здоров’я та турботу про людей у білих халатах! Така турбота неабияк надихає? Дякуємо?