Вже більше тижня як розпочалися роботи з капітального ремонту каналізаційного самопливного колектору КНС N1 по вул. Парковій,2 в смт Баришівка загальною кошторисною вартістю 2 987, 291 грн.

Нагадаємо: аварія трапилася в 2019 році, після того Баришівська селищна рада виділила кошти на виготовлення проекту та проведення експертного звіту.

Наразі тендерні процедури проведені і підрядна організація – переможець проводить роботи. Фінансування здійснюється за рахунок обласної програми «Питна вода», співфінансування в сумі більше 420 тис.грн проводить Баришівська селищна рада

Реалізація вказаного проекту дасть змогу мешканцям користуватися водопостачанням без часових обмежень ( до цього часу КП БРР « Райводоканал» змушена була відключати подачу води в нічний час)

Контроль за проведення робіт здійснюється працівниками Баришівськоі селищної ради та спеціалістами КП БРР «Райводоканал»