Як виглядає перший день після карантину в дитячому садку Баришівської громади «Золотий ключик»

Після чотирьох місяців вимушеного карантину через COVID-19 нарешті в Баришівській громаді відчинять двері дошкільні навчальні заклади та до організації роботи закладів тепер застосовують чимало нових карантинних вимог, які стосуються не лише вихователів і малечі, а їхніх батьків.

Сьогодні незважаючи на відкриття – дітей приводять ще небагато. На вході в садочок малечу зустрічає медичний працівник садочка, яка вимірює температуру та вчить правильно дезинфікувати ручки, батьки працівнику закладу віддають довідки і далі з дітками працюють вихователі .

Натомість батьків закликають бути уважними та, відводячи дітей в садок, слідкувати за станом здоров’я дитини та дотримуватися карантинних норм.