ПУЛЬС ГРОМАДИ станом на 09.09.2024

За даними Баришівського підрозділу ДСНС (24-ДПРЧ 5-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області) –  здійснено 28 виїздів у Баришівській громаді, зокрема  22 виїздів на  загорань трав’яного настилу, 2 виїзд на загорання сміття, 2 виїзд на загорання господарчої будівлі, 1 виїзд на коротке замкнення без послідуючого горіння в квартирі, 1 виїзд на коротке замкнення без послідуючого горіння в комбайні. Здійснено 2 виїзди у Березанську громаду, а саме: 1 загорання трав’яного настилу, 1 виїзд на загорання житлового будинку.

У відділення поліції №1 Броварського РУП ГУНП в Київській області  зареєстровано 171 звернення на «102». З них 10 події мали ознаки кримінального характеру:

• 4 факти раптової смерті;
  • 3 факти тілесних ушкоджень;
  • 2 факти шахрайства;
  • 1 факт нещасного випадку за ст. 276, ч. 3 КК (потяг збив людину).

Слідчі дії тривають.

КНП «Баришівська багатопрофільна  лікарня» повідомляє, що

•  Наразі на стаціонарному лікуванні   перебувають 99 пацієнтів, з них 1 – в тяжкому стані, в тому числі один хворий з коронавірусною хворобую COVID-19 – 4).

У інфекційному відділенні – 22 особи, з них 6 з діагнозом COVID-19.

За останню неділю зафіксовано 10 звернень з різними травмами до травматологічного пункту.

Фахівцями первинної медицини прийнято 852 пацієнти, з яких 7 мають пневмонію, та 8 з COVID-19.

Також здійснено 30 виїздів невідкладної допомоги. Зокрема, в селі громади – 15.

НАГАДУЄМО В Україні діють єдині номери екстрених служб:

101 для виклику пожежної служби

102 для виклику поліції

103 для виклику швидкої допомоги.

Ці номери доступні ЦІЛОДОБОВО та БЕЗКОШТОВНО для всіх громадян!

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА РІДНИХ

5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України