Фенікс Рудницького

Баришівська ТГ з 28.02.2022 по 03.04.2022 була частково окупована та на її території проводились активні бойові дії. В с. Рудницьке, що входить до Баришівської ТГ, було знищено понад 60 будинків приватного сектору та інфраструктурних об’єктів. Гостро постало питання проживання соціально незахищених сімей.
Протягом 3 місяців БО «Фонду громади Березані» у співпраці з БО “БФ “МХП-ГРОМАДІ”, БО «БФ Фонду імені Федора Шпига», ГО ІСАР «Єднання», Фондом Ч.С. МОТТА реалізували наш спільний проєкт «Фенікс Рудницького». Будівельники відновлювали будинки місцевим мешканцям с. Рудницьке.
Спочатку планувалося відновити 8 будинків. Вдалося перекрити дахи в пошкоджених вибухами помешканнях, вставити вікна й двері, зашпаклювати стіни, посічені кулями чи уламками снарядів. Однак підрядники та постачальники будматеріалів надали товари й послуги за собівартістю, тож допомогти вдалося відновити 11 будинків, які було пошкоджено під час окупації.
Проєкт являється надзвичайно вдалим прикладом партнерства бізнесу і громади у сфері благодійності, аби допомогти людям, які пережили окупацію. І мова не про матеріальні речі, а, насамперед, моральну складову, що дозволяє українцям відчувати, що їх не залишили на самоті з бідою.