Про проведення спільного штабного тренування

Наразі в актовій залі селищної ради проходять спільні з представниками ДСНС штабні тренування на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Баришівської селищної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» на прикладі змодельованої ситуації з влученням ракети в одну з будівель Баришівської громади.

В навчаннях беруть участь представники ДСНС – нач. відділу планування заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Київській області, полковник Володимир Щасний, нач. групи цивільно-військового співробітництва в/ч 7302, капітан Вадим Білоконь, нач. Відділу організації заходів цивільного захисту Броварського РУ ГУ ДСНС України в Київській обл., підполковник Андрій Лічагін, нач. Відділу з питань оборони Броварської військової адміністрації Ігор Бабунич, гол. фахівець ВОЗЦЗ Броварського РУ ГУ ДСНС України в Київській обл., майор Юрій Сергієнко, нач. 24 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Київській обл., майор Олександр Бондаренко.

Інф. Сектору з питань праці та цивільного захисту Управління благоустрою, комунальної власності та містобудування