Обговорили концепцію проведення свята до Міжнародного дня захисту дітей

13-го травня 2019 року, голова Баришівської селищної ради Олександр Павлович Вареніченко провів робочу нараду щодо організації святкових заходів до Міжнародного Дня захисту дітей, яке відбудеться 01 червня 2019 року в Баришівській громаді.

Зокрема, Олександр Павлович заслухав керівників відповідних структурних підрозділів Баришівської РДА та Баришівської селищної ради, щодо стану роботи з підготовки заходів. Далі визначили локації проведення основних заходів та місця проведення інших розваг для дітей, розглянули питання щодо безпечного перебування дітей, щодо створення комфортних умов та інше. Підводячи підсумок наради, голова визначив відповідальних за організацію святкових заходів на основних та допоміжних майданчиках.

Насамкінець Олександр Павлович ще раз наголосив: «1-го червня, Україна разом з десятками країн відзначає День захисту дітей. Метою пам’ятного дня є нагадування про необхідність дотримання прав дитини, а діти — наше майбутнє. Відповідними структурними підрозділами має бути проведена належна підготовка таким чином, щоб свято запам’яталося кожній дитині».

Незабаром чекайте оголошення…