Опитування щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на 2021-2027

Просимо вас долучитися до опитування та висловити свою думку щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на 2021-2027 роки заповнивши нижченаведену Анкету:

Метою опитування є забезпечення принципу відкритості при розробці регіональних стратегічних документів та врахування думки мешканців селища та сіл, як заінтересованих осіб. Але головне – це можливість донести до влади позицію громадян, які мешкають та працюють на території області, щодо того, як вони бачать перспективу розвитку області,  в чому полягає її унікальність, які, на їх переконання, напрями економічної діяльності будуть конкурентоспроможними на ринку країни та в міжнародному масштабі в наступні 10 років,  як досягти того рівня економічного розвитку,  який би забезпечив їм відчуття  щастя.

Пам′ятаймо, що наступний шанс зробити регіональну стратегію розвитку кращою буде лише через сім років.