Звітний концерт народного аматорського ансамблю сучасного бального танцю «Юність»,

У танці сила, радість, щастя жити,

Краса, натхнення, світлі почуття…

Ми теж красу покликані творити,

Бо танець і для нас — це є життя!

В День матері, 12 травня 2019 року в Культурно-мистецькому центрі пройшло свято танцю, яке дарували учасники народного аматорського ансамблю сучасного бального танцю «Юність» КМЦ під керівництвом талановтого хореографа, яка наполегливо і завзято навчає дітей основам танцю, підвищує їх культурний рівень, дає можливість кожній дитині поринути у вирій творчого піднесення – Людмилі Гудим.

Концертна програма була сповнена великою кількістю нових номерів та постановок, де глядачам представлені різноманітні хореографічні композиції. Яскравими моментами були сольні номери учасників ансамблю та студії бального танцю для дорослих.

Яскраві костюми, цікаві хореографічні постановки, запал та натхнення, з яким учасники презентували свої досягнення, додавали концерту особливої неповторності, і як результат – понад дві години концерту промайнули як одна мить, а нагородою за працю стали щирі аплодисменти заповненого залу.

З нагоди свята колектив привітала начальник відділу культури та туризму виконавчого комітету Баришівської селищнної ради – Л.М.Бабич та вручила подяки головам батьківських комітетів колективу «Юність». Людмилі Віталіїівні вручено подяку відділу культури та туризму Баришівської селищнної ради за багаторічну плідну працю, виховання підростаючого покоління  та з нагоди звітного концерту.

Зі словами вітання звернувся директор культурно-мистецького центру Баришівської селищної ради В.Г.Кулик та вручив подяки випускникам ансамблю за високу виконавську майстерність, участь у обласних, Міжнародних, Всеукраїнських конкурсах і фестивалях, популяризацію хореоргафічного мистецтва та з нагоди звітного концерту.

Свято неповторного танцювального мистецтва, яке подарували учасники колективу «Юність», пройшло на високому рівні. «В кожній дитині є сонце. Тільки дайте йому світити» – сказав великий Сократ. Тож, бажаємо учасникам колективу нових творчих злетів!

Спеціаліст з питань культури та туризму відділу культури та туризму Баришівської селищної ради, Н.В.Кулик