Зустріч із жителями с.Борщів

У “чистий” четвер Дітріх Трайс разом зі старостою Волошинівського старостинського округу Макаренко Ларисою зустрілись з жителями с. Борщів.

Приводом для зустрічі стала нещодавно вирішена проблема з водопостачанням.

ТОВ “УІФК-Агро” надало фінансову допомогу, необхідну для купівлі трансформаторної оливи. Мешканці села зібрались подякувати за надану підтримку. Адже у селі вода потрібна не лише для особистих потреб, тут також функціонує амбулаторія та дивовижний дитячий садочок відновлений за кошти Волошинівської сільської ради. Зараз дитячий заклад, як і вся Україна, перебуває на карантині. Однак незабаром дітлахи повернуться і для його функціонування вода буде потрібна як повітря.

На зустрічі також обговорили загальні питання розвитку громади, поточний стан справ у селі та можливі напрямки співпраці.