Великдень – це найбільше свято у світовій історії і головне у році для всіх православних християн. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, збагачуватися духовно, допомагати ближньому, дарувати надію і підтримувати віру в серцях на щасливе і радісне майбутнє.

Напередодні Великодніх свят представники відділу соціального захисту населення Баришівської селищної ради відвідали 11 сімей загиблих учасників  АТО та вручили пасхальні продуктові набори зі словами вдячності та пошани. Піклуватися про такі родини – це наш обов’язок перед захисниками нашої країни.

Щиро дякуємо ТОВ «Переяслав Хліб» та керівнику ТОВ «Трубіжводоексплуатації» Стасюку Юрію Петровичу, які долучились до формування продуктових наборів.

Прийміть вітання зі Світлим Великоднем. Миру і доброти, спокою і тепла, світла і гармонії. Хай мир панує у Вашому будинку, нехай любов оселиться у Ваших душах. І нехай Господь береже Ваш дім.