З днем Захисників та Захисниць

Шановні жителі громади, шановні наші захисники і захисниці!

Щиро вітаю вас з Днем захисника України та Днем Українського козацтва, які символічно призначені на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Заступниця та покровителька завжди боронила наш народ, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Цей день поєднує державні, родинні і духовні цінності, які символізують зв’язок поколінь та особливо шануються українцями. Саме духовністю, яку ми отримали в спадок від своїх героїчних предків, ми і відрізняємось від нашого східного сусіда. Скільки себе памятають українці – стільки виборюють волю та незалежність. Прагнення бути непокореним – у нас в крові! І наші героїчні військові ЗСУ доводять це щодня! Завдяки ним весь світ відтепер знає: «воля» – синонім слову «Україна»!

Велика вдячність українським військовим, які щоденно, ризикуючи власним здоров’ям і життям, стоять на сторожі Незалежності України, зміцнюють її національну безпеку, захищають свою державу, свій дім і своїх близьких.

Дякуємо волонтерам та громадськості за активну позицію у боротьбі з ворогом.

У цей день ми вшановуємо памʼять Героїв, які віддали власне життя за свободу і незалежність, за право жити у вільній країні, низький їм уклін та вічна памʼять! Хай віра у перемогу України не похитнеться у кожного з нас!

Ми – сильні! Ми зможемо! Ми переможемо!

Слава Україні! Героям Слава!

З вірою в ЗСУ

Секретар Баришівської селищної ради   Олександр ІЛЬЧЕНКО