Мітинг-реквієм, присвячений Дню Захисників і Захисниць України

У Баришівці на Меморіалі Слави з нагоди Дня Захисників і Захисниць України відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до Дошки пам’яті загиблим Героям з Баришівської громади.

Після Загальнонаціональної хвилини мовчання рідні, друзі загиблих, військовослужбовці, представники Баришівської селищної ради поклали квіти до стели Героїв.

Вихованці Баришівської дитячої музичної школи зворушили всіх вокальними номерами, а юні учасники вокальної студії “Веселкові нотки” Центру позашкільної роботи “Мрія”  виконали пісню-заклик «Нам потрібне мирне небо..»

Кожного дня наші хлопці й дівчата віддають найдорожче – своє життя – заради того, щоб жили ми, за кожного з нас!

Ми завжди повинні пам’ятати наших Героїв та розповідати майбутнім поколінням про те, якою важкою кривавою ціною виборюється незалежність України.

Кожен з нас знаходиться у неоплатному боргу перед вами та перед нашими Захисниками.