Відкриття простору психосоціальної підтримки для військових і цивільного населення, постраждалого від війни

В КМЦ відкрили простір психосоціальної підтримки для військових і цивільного населення, постраждалого від війни (керівник проєкту – Ігор Нечитайло)
На відкритті Простору, окрім урочистої частини, на якій були присутні керівники громади, був проведений арт-терапевтичний майстер-клас майстрині Юлії Кухової із виготовлення воскових свічок для батьків загиблих військових.
Проєкт реалізований за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції (~440.000 грн), був дофінансований селищною радою (~160.000 грн) та буде дофінансований Фонд “МХП-Громаді”
Ідея проєкту – поліпшити ментальне здоров’я населення в умовах повномасштабної війни. Одним зі шляхів вирішення проблеми є створення психологічних / психосоціальних реабілітаційних центрів.
У цьому пілотному проєкті, спрямованому на відновлення психологічного здоров’я захисників і постраждалого від війни цивільного населення, будуть протестовані гіпотези щодо потреб мешканців громади в реабілітації і майбутньої реалізації масштабного проєкту великого реабілітаційного центру. Психосоціальна підтримка стане доступнішою для населення завдяки наданню безоплатних послуг та виїзним зустрічам у селах громади.
Ключовими напрямками діяльності Простору стануть арт-терапія та консультації психолога.