Баришівська громада отримала електроскутер для соціального працівника

З 69 громад Київщини тільки 18 отримали електроскутери від Міністерства соціальної політики України, які були придбані в межах проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні «Сприяння безпеці людей в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за підтримки уряду Японії.

Сьогодні Баришівська громада отримала сучасний електроскутер для соціального робітника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Баришівської селищної ради, яка обслуговує  Корніївський старостинський округ. Це стало можливим завдяки плідній співпраці Баришівської селищної ради на чолі з Олександром Ільченком з Департаментом соціального розвитку та ветеранської політики Київської обласної державної адміністрації.

Соціально незахищені категорії населення громади, особливо люди похилого віку, особи з інвалідністю, не повинні залишитися наодинці зі своїми проблемами! Електроскутер сприятиме мобільності соціального робітника та наближенню соціальних послуг до найвразливіших категорій населення, чим значно полегшить його роботу.  Електроскутер – екологічно чистий та супроводжується мінімальними шкідливими викидами, обладнаний потужним двигуном і ємним акумулятором, що забезпечує переміщення на відстань до 70 км на одному заряді та є невід’ємним помічником для соціальних працівників.