У Київському регіональному офісі Програми « U-LEAD з Європою» ( керівниця Олена ІВАНЧЕНКО), сьогодні відбувся «День відкритих дверей»

На «День відкритих дверей» в офісі зібралися керівники Програми, майже всі голови ОТГ ( їх наразі 34), представники обласної держадміністрації , обласної ради, журналісти.  Баришівську громаду представляли: голова Баришівської селищної ради Олександр Павлович Вареніченко та начальник управління економічного розвитку, залучень інвестицій та фінансів Баришівської селищної ради Надія Михайлівна Слухай

Підбито підсумки роботи, було презентовано «Дерево успіху», визначено нові завдання.

З побажаннями подальших успіхів громадам Київщини та команді Київського регіонального офісу говорив у своєму вітальному слові РОЛАНД ХАКЕНБЕРГ,- керівник команди з моніторингу та комунікацій Програми «U-LEAD з Європою», Євген КАЛІНІН – заступник голови Київської облдержадміністрації, Володимир УДОВИЧЕНКО -депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань самоврядування, децентралізації та адмінтерустрою.

Голови ОТГ ділилися набутим досвідом і планами щодо розвитку своїх громад.

До речі, їх на Київщині, згідно із затвердженим планом, буде створено 69-ять !

За час діяльності Програми на Київщині проведено 710 заходів, у яких взяло участь близько 13 тисяч учасників. Для громад столичної області було організовано 8 національних та 5 закордонних візитів з вивчення кращих практик місцевого самоврядування та обміну досвідом.Укладено 2 договори про міжннарожне співробітництво, 11 громад отримали супровід та сприяння у розробці стратегій місцевого розвитку.