Профорієнтаційна робота- запорука успішного майбутнього учнів Баришівськоі громади

Кожній людині доводиться зробити найголовніший, найвідповідальніший вибір -це вибір майбутньої професії .

Тому 26 лютого 2020 року фахівці відділу освіти, молоді та спорту Баришівськоі селищної ради, Баришівського районного центру зайнятості разом з колективами загальноосвітніх шкіл громади провели масовий захід – «Ярмарок професій». В якому взяли участь 12 навчальних закладів м. Києва та області.

Представники навчальних закладів надали інформацію про умови навчання та спеціальності, ознайомили майбутніх абітурієнтів з особливостями підготовки до вступу, стан матеріально-технічної бази, проведення виробничих занять, організації дозвілля. Були представлені презентації та фільми про життя та відпочинок студентів. Щоб вдало обрати професію, потрібно прислухатися до своїх побажань, врахувати результати тестування, взяти до уваги поради батьків та вчителів.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Баришівськоі селищної ради Олена Миколаівна Бойко подякувала представникам навчальних закладів за корисну інформацію та наголосила на важливості вибору професії, адже відомо, що коли людина працює із задоволенням, вона не помічає часу і втоми.

По закінченню заходу учні шкіл мали змогу поспілкуватися з представниками навчальних закладів в індивідуальному порядку.

Отож, шановні наші випускники, вибір за Вами! Дослухайтесь всіх, а в першу чергу – свого серця! Успіхів Вам у цій нелегкій справі! Зробіть свій правильний вибір!