Так званий «допрем’єрний показ» сьогодні відбувся у краєзнавчому музеї

Так званий «допрем’єрний показ» сьогодні відбувся у краєзнавчому музеї. Так, нарешті він відкриє двері для відвідувачів, місцевих краєзнавців, юних любителів історії після ремонтних робіт, які тривали майже півтора року. І сьогодні Людмила Яківна Новоградська, директор музею, з гордістю провела першу екскурсію для тих, завдяки кому в старому приміщенні проведено довгоочікувані ремонтні роботи, цілком і повністю профінансовані Баришівською селищною радою. Світлими й просторими залами господиня закладу водила гостей, розповідаючи про історію краю, його трагічні сторінки, традиції, побут, видатних земляків… Варто наголосити, що інтер’єр та експозиції – це справа рук Людмили Яківни, більшість експонатів також опинилися тут завдяки їй. Низький уклін вам, Людмило Яківно, за вашу турботу до нашої історії!

А вас, шановні жителі громади, запрошуємо на віртуальну екскурсію(smiley)