Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2022.

Організатори:

• Науково-виробничий журнал «Охорона праці»;
  • Державна служба України з питань праці.

Запрошуємо до участі в конкурсі дітей від 6 до 18 років:

• учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв;
  • вихованців позашкільних навчальних закладів.

Тематика:

Безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо, протидія COVID-19 на робочих місцях та в побуті.

Вимоги до малюнка:

На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.

Розмір малюнка не може перевищувати формат А2.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно розбірливо зазначити українською мовою:

• Назву малюнка.
  • Прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора.
  • Місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу.
  • Назву навчального закладу.
  • Прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника (або одного з батьків).

ОРГАНІЗАЦІЯ КОНКУРСУ

I ЕТАП

До 15 лютого 2022 року малюнки учасників потрібно надіслати поштою до обласного управління Держпраці (контактна інформація розміщена на офіційному сайті Держпраці dsp.gov.ua в розділі Контакти / Контактна інформація територіальних органів Держпраці).

Обласне журі визначає переможців (I, II і III місця) у трьох вікових групах:

• перша група – від 6 до 10 років;
  • друга група – від 11 до 14 років;
  • третя група – від 15 до 18 років.

Автори робіт, які посіли I, II і III місця в областях, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».

II ЕТАП (фінал)

До 15 квітня 2022 року журі фіналу визначає переможців (I, II і III місця) у кожній віковій групі.

До Дня охорони праці в Україні, який відзначають щороку 28 квітня, переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами і медалями.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВРОБІТНИЦТВА МЕЦЕНАТІВ І СПОНСОРІВ

Підтримайте Конкурс і отримайте безліч рекламних можливостей:

• Рекламу в журналі «Охорона праці»;
  • Рекламні й експертні пости на сайті журналу;
  • Інформування про вас протягом всього конкурсу;
  • Участь у церемонії нагородження переможців фіналу.