СПОРТ РОБИТЬ ГРОМАДУ СИЛЬНІШОЮ

Спорт — це важлива складова життя громади!

Розвитку фізичного виховання та спорту необхідно приділяти належну увагу і наша громада тому взірець!

28.06.2021 на СК Прогрес пройшов відкритий Кубок Баришівської громади з футболу серед дітей 2012 – 2013 р.н. В гості завітали команди з м. Бориспіль та м. Лубни. За результатами запеклої гри ( емоції зашкалювали), місця розподілилися наступним чином: – місце Лубни, – Бориспіль, – Морозівка. Всі переможці були нагороджені кубками, медалями (але це тільки гра)

28.06.2021 в Дернівському старостинському окрузі вдруге відбувся Коловелотур, присвячений визначному дню нашої держави – Дню Конституції України. З привітальним словом до всіх присутніх звернулась секретар селищної ради Надія Слухай. Участь у турі взяло 44 учасника, у числі яких був громадянин Польщі – Дар’юш Гарчак (співвласник магазину “Лондон”).Ініціаторами заходу як завжди були подружжя Світлана та Павло Ліщинські. Велосипедний тур – це можливість вирватися з буденної рутини, відпочити душею і тілом.

28.06.2021 в цей день біля центру “Мрія” проходив конкурс малюнку на асфальті. Зранку біля “Мрії” лунала музика, були підготовлені відповідні для конкурсу матеріали, то ж до центру стали підходити діти з мамами, зацікавлені рекламою. Керівник Арт-студії “Палітра” Хоменко Ольга Олексіївна запропонувала роздатковий матеріал і всі глядачі включилися в творчий процес. Малювали на асфальті діти, їм допомагали дорослі. Ольга Олексіївна додала до малюнків ще й природний матеріал, елементи побутових речей, і врешті, запропонувала учасникам презентувати та оцінити свої роботи. Дітям подобалось все, то ж кожен з них отримав за роботу маленьку винагороду. А юні художники подякували Ользі Олексіївні за цікаво проведений святковий захід.

26.06.2021 в приміщенні БК с.Волошинівка відбувся щорічний турнір з боксу, присвячений пам’яті Героя України Руслана Лужевського. Боксерський ринг приймав учасників з Києва, Броварів, Калинівки, Борисполя, Переяслава, Березані і господарів СК “Легенда”. Бої проходили із строгими суддями, вимогливими тренерами та наполегливими учасниками. Були і перемоги, і поразки, і нічия, але всі залишилися задоволені та щасливі.

По закінченні турніру Леся Шиденко, офіцер запасу презентувала книгу “Переддень життя”, яку написала сама про загиблих офіцерів СБУ та війну на Сході.

26.06.2021 на СК “Прогрес” проходить традиційний турнір з футболу серед дітей, приурочений памяті спортивних діячів В.І. Куриленка та М.Я.Скринника.