У Баришівці не одне покоління спортсменів гордиться своїм учителем

У Баришівці не одне покоління спортсменів гордиться своїм учителем – відомим далеко за межами рідного краю спортсменом, майстром спорту СРСР, засновником греко-римської боротьби на Баришівщині – Миколою Анатолійовичем Нипоркою. Не стало легендарного тренера і наставника сотень борців у жовтні 2007 року. Але його ім’я назавжди увійшло в історію спорту нашої громади та України. Пам’яті Миколи Нипорки в Баришівці вже понад десятиріччя його учні і послідовники проводять щорічний традиційний юнацький турнір із греко-римської боротьби, на який збираються юні борці з усієї України. Минулого року на спорткомплексі «Прогрес» було відкрито меморіальну дошку Миколі Нипорці.

А сьогодні відбулася прем’єра фільму «Нипорка», на яку зібралася численна кількість громадян – рідні, друзі і колеги Миколи Анатолійовича, його вихованці і послідовники, спортсмени громади і вихованці секції греко-римської боротьби із батьками, баришівчани.

Автори ідеї створення фільму – учні і послідовники Миколи Анатолійовича – Сергій Шинкарук і Дмитро Семененко. Режисер та оператор – Ексан Рафахі – іранець, який любить Україну, продюсер фільму – Олександр Пастухов – представник федерації греко-римської боротьби України. Баришівчанин і відомий актор Сергій Малюга зіграв роль Миколи Нипорки.

Щиро дякую всім небайдужим за створення фільму про легенду боротьби, тренера і наставника, який продовжує пам’ять про його вчення, про його настанови, про нього самого, а також усім за увагу і присутність на сьогоднішньому заході.

Текст Аліни Басенко