Сьогодні до Баришівської селищної ради завітали представники Агентства стратегічних рішень ShiStrategies

За реалізовані проекти ShiStrategies отримало три міжнародні нагороди. Зокрема, найвищу в світі нагороду у сфері менеджмент-консалтингу – Constantinus Award від Всесвітньої організації CMC-Global (ICMCI), а також нагороду «Національний чемпіон України». ShiStrategies стало першою і поки що єдиною українською компанією, яка отримала Constantinus Award, яку називають консалтинговим Оскаром. Міжнародний Фонд Габріеля Аль-Салема вручив Агентству нагороду «За видатні досягнення у консалтингу».

Засновник та керуючий партнер агентства Інна Шинкаренко є акредитованим консультантом ЄБРР.

Зустріч була плідною, адже для співпраці агентство виділило саме нашу Баришівську громаду, яка демонструє гарні приклади ефективних комунікацій з жителями громади, інвесторами, донорськими організаціями, бізнесом та з органами виконавчої і законодавчої влади.