Проект “Крила”

У нашій громаді є жінки, котрі не працюють, але ведуть домашнє господарство і виховують дітей. Є  приклади, коли жінки і господарством займаються, і працюють в своєму населеному пункті чи їздять на роботу в сусідній. Дехто з жінок ведуть свою справу – варять сир, мають торгову точку тощо.

А як ви вважаєте – чи треба жінці працювати, в тому числі і на себе?

Нижче ви прочитаєте цитати трьох жінок з громади з різним ставленням до роботи. Ставте в коментарях ту цифру, чия цитата здається вам ближчою. Або напишіть, що ви думаєте з цього приводу. Головне, не соромтеся – тут немає правильних чи неправильних відповідей.

1.«Якщо працюватиму, матиму менше часу з дітьми, менше часу на відпочинок – не знаю, чи варте воно того»

2.«Якщо у жінки є можливість робити кар’єру, то чому б і ні. Але побут буде трошки страждати у тому розумінні, що жінка буде менше приділяти цьому увагу. Тут єдиний вихід чоловіку на себе якусь частину перебирати»

3.«Працювати треба, бо це означає відчувати себе потрібною, спроможною і доказати своїй сім’ї, що я можу. Підвищити свою самооцінку».

Це опитування проводиться в рамках проекту «Крила», що підтримує жінок у працевлаштуванні. Дізнатися про можливості участі в проекті «Крила» можна за цим посиланням: https://bit.ly/3d5Hm6c