Шість років тому, в ці дні на Майдані нам здавалося, що падало небо

Батьки загиблих воїнів, учасників АТО Баришівської громади разом з начальником відділу соціального захисту населення Баришівської селищної ради Людмилою Володимирівною Маценко саме в ці пам’ятні дні  відвідали концерт-реквієм присвячений шостій річниці майдану.

Матері загиблих бійців гуртуються, щоб було легше разом пережити біль. Раніше можливо не знайомі між собою жінки разом їздять на екскурсії, телефонують одна одній та відвідують могили синів і чоловіків, які в спільному горі стають їм рідними. Тамують біль і в активній волонтерській

діяльності, допомагаючи бійцям, що продовжують захищати східні кордони.

Але найголовніше – вони матері-героїні,  які виховали своїх дітей захисниками, вклали в своїх синів о цей чоловічий  обов’язок – охороняти свою землю.

І саме для них спогади про Майдан – це не штучний пафос, бо саме ради майбутнього їхні сини віддали на захист держави найдорожче, що в них було – життя!

Сьогодні долучайтеся і згадуйте!