Шановні краяни! Заключайте договір на вивіз твердих побутових відходів!

Заключайте договір на вивіз твердих побутових відходів!

Досить часто жителі нашої громади стверджують, що вони взагалі не залишають сміття і що його у них просто немає.

Звичайно, у приватній садибі більші можливості щодо утилізації органічних відходів. Це все можна скласти в компостну яму і незабаром використати як добриво.

Але куди подіти безліч побутових відходів – пакувальну тару, полімерні пляшки, засоби гігієни, відходи від ремонтних робіт?

Усе це безпечно утилізувати у садибі неможливо. Тобто, доволі велику частину побутових відходів доводиться вивозити кудись для утилізації. найчастіше, як не прикро, це сміття просто викидається десь у канаві, на стихійному сміттєзвалищі, у парках, скверах і навіть на кладовищах, за межами селища у полях та лісах.

Або ж деякі жителі стверджують: «я все спалюю» чи «я все закопую».

Так от – існує доволі багато речовин, які в принципі не можна ні спалювати, ні закопувати, ні викидати просто неба. Спалювання такого роду сміття, є дуже небезпечним для оточуючих, так як у повітря викидається при цьому дуже багато небезпечних для життя людини речовин. Потім цим повітрям дихають всі жителі селища і, що найстрашніше, діти. Це є грубим порушенням законодавства України. Те ж саме стосується і закопування сміття у себе на ділянці. Жодна розсудлива людина не буде отруювати землю  і ґрунтові води собі та сусідам шляхом такого роду “утилізації”. Тому, знову ж таки, це сміття кудись просто викидається.

Та якщо все-таки припустити, що жителі самотужки дійсно вивозять своє сміття до полігону ТПВ, то автомобіль потрібно як мінімум заправити пальним, що в наш час недешево.

Мабуть, дешевше буде оплатити онлайн і просто виставляти з двору мішки зі сміттям двічі на місяць. У вас його будуть забирати прямо з-під дому всього за 19.67 грн. з особи! Будь-які питання щодо роботи комунальної служби можна вирішити за тел. 068-9652856 (Viber).

Як оплатити швидко, не виходячи з дому? За допомогою звичайного смартфона!

За допомогою оn-line системи через «Приват-24» дуже легко і зручно оплатити послуги за вивіз твердих побутових відходів:

• Заходимо в Приват-24 на своєму смартфоні.
  • В меню обираємо «Платежі», далі в списку «Комунальні платежі».
  • Після цього у вас з`являється перелік підприємств, які надають комунальні послуги. Обираємо «ЖЕКВК Баришівської сільради».
  • Далі вибираємо послугу«За вивіз ТПВ»
  • Заповнюємо поля «ПІБ»,«Адреса», введіть ОСОБИЙ РАХУНОК (вказаний в договорі, заключеному з ЖЕКом), «Призначення» (за вивіз ТПВ – прописується автоматично), «Сума» (вказуємо суму), обираємо КАРТКУ, з якої буде здійснено платіж
  • ОПЛАЧУЄМО

Інф. КП «Баришівської селищної ради»