Онлайн-зустріч з представниками Регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою»

Сьогодні, 8 лютого 2023 року, начальник відділу комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою Баришівської селищної ради Дибка Тетяна Миколаївна взяла участь у онлайн-консультації «Примусове відчуження майна в умовах воєнного стану» з представниками  громад Київської  області, яка була проведена представниками Регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» у Київській області.

Спікери онлайн-консультації ознайомили посадових осіб місцевого самоврядування, що відповідають за управління комунальним майном в громадах, з особливостями управління комунальним майном в частині примусового відчуження комунального майна в умовах воєнного стану. Також було надано практичні рекомендації щодо особливостей відшкодування за майно, примусово відчужене в умовах воєнного стану, та його списання із балансу установ та організацій.

Інф. Відділу комунальної власності, ЖКГ та благоустрою