ПРИВІТАННЯ ВІД БАРИШІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕКСАНДРА ПАВЛОВИЧА ВАРЕНІЧЕНКА З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Шановні мешканці громади, старости, депутати, члени виконавчого комітету, активісти органів самоорганізації населення та громадських організацій, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування – свято нашої територіальної громади, свято кожного її мешканця, адже разом ми громада, що вирішують питання, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашої громади, забезпеченні її життєдіяльності. На наших власних плечах лежить відповідальність за благоустрій громади, підвищення якості адміністративних послуг, реалізація задумів та перспективних планів – тобто підвищення рівня життя всіх жителів громади.

В цей день  як  селищний голова хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування  за  спільну роботу задля добробуту людей!

Бажаю всім, хто працює на благо нашої громади, відстоює її запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення й наполегливості у спільній справі подальшому розвитку Баришівської територіальної громади!

З повагою ОЛЕКСАНДР ВАРЕНІЧЕНКО Баришівський селищний голова