Година спілкування

Сьогодні 7 грудня в День місцевого самоврядування ативна учнівська молодь на чолі з секретарем Баришівської селищної ради Надією Михайлівною Слухай провели цікаву годину спілкування…

Кожна окрема людина- окреме питання. Усім треба порадити, усіх треба вислухати, допомогти. І представники органів місцевого самоврядування Баришівської громади добре виконують це завдання. Адже недаремно говорять, що найщасливіша людина та,яка робить щасливими інших людей.

Надія Михайлівна, розповіла представникам учнівського самоврядування цікаві факти та поділилася з ними невтомною енергією для конструктивної праці в органах місцевого самоврядування.

Наприкінці заходу представники учнівського саморядування подякували Надії Михайлівні та побажали представникам місцевогго самоврядування втілення неабияких амбітних планів!