ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО

01.04.2019 року директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Єгор Гарбуз зустрівся з керівником відділу освіти Оленою Бойко. В ході зустрічі підписано Угоду про спільну діяльність, обговорені питання про співпрацю зі службою зайнятості та домовлено про проведення 10 квітня 2019 року на базі ЦПР «Мрія» профорієнтаційного заходу «Ярмарок професій».

Профінформація молоді нашої громади проводиться у загальноосвітніх навчальних закладах кожного навчального року.

Серед пріоритетних завдань профорієнтаційної роботи доцільно відокремити:

-організацію агітаційно-роз’яснювальної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах району;

-участь учнів на Днях відкритих дверей та Днях гостинності в вищих навчальних закладах м.Києва;

-проведення щорічного профорієнтаційного заходу «Ярмарок професій», який проводить відділ освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради спільно з Київським обласним центром зайнятості смт Баришівки.

Звичайно, під час відвідувань абітурієнтами вищих навчальних закладів надається більш детальна інформація щодо умов вступу до навчального закладу, напрямів підготовки та спеціальностей, ознайомлення з матеріально-технічною базою навчального закладу: відвідування навчальних лабораторій та аудиторій. А у ході консультацій з викладачами вищих навчальних закладів визначаються шляхи отримання освіти за обраними напрямами підготовки та спеціальностями, терміни навчання, перспективи професійного зростання, затребуваність фахівців на ринку праці.

Зі слів начальника відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Олени Миколаївни Бойко: “Успішність професійного самовизначення старшокласників залежить від сформованості їх ціннісної орієнтації, життєвих ідеалів у професійній сфері. В кожній сфері професійної діяльності можна з’ясувати особистісні ідеали з метою допомогти молоді утвердитися на власному життєвому і професійному шляху. Отож, шановні наші випускники, вибір за Вами! Дослухайтесь всіх, а в першу чергу — свого серця! Успіхів Вам у цій нелегкій справі! Зробіть свій правильний вибір!”