Будемо і надалі приймати участь в тренінгах з інтеграції соціальних послуг…

Проект «Розробка та впровадження регіонального плану стосовно збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів для дітей)» спрямований на впровадження ефективних  управлінських  рішень, механізмів, соціальних послуг, що сприятимуть догляду і вихованню дітей в сімейному або наближеному до сімейного середовищі, мінімізації потреби в інтернатних закладах.

Мета тренінгу – обговорення особливостей організації соціальної роботи, ознайомлення з основами стратегічного планування, формування загального бачення стратегічного планування розвитку послуг у соціальній сфері за формулою: нове бачення – цілі – результат.

Учасникам була надана можливість визначити потреби та сформувати бачення розвитку системи соціальних послуг у громаді. Результати аналізу в подальшому можуть бути використані для планування роботи в громаді.