Конструктивний діалог

У вівторок, 2 квітня, в адмінприміщенні Бзівського старостинського округу Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко спільно з керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету ради Ольгою Михайлівною Нестеровою провів виїзний прийом громадян. Виконуюча обов’язки старости Людмила Іллівна Казімірова також долучилася до проведення заходу, залучивши до цієї справи селян.

Місцеві жителі піднімали ряд важливих питань, зокрема утеплення навчально-виховного комплексу, безперебійне водопостачання закладу, його наповненість учнями тощо; ремонт доріг, будинку культури й фельдшерсько-акушерського пункту; підтримка спорту в цілому і футбольної команди «Стріла»; транспортне сполучення між Бзовом і Баришівкою (наразі воно відсутнє)…

Не обійшли увагою й питання децентралізації, оскільки жоден із присутніх не байдужий до долі територіальної громади. О.П.Вареніченко пояснив, що до її складу входить 26 населених пунктів і вона є однією з найбільших в Україні, тому проблеми вирішуватимуться почергово. В пріоритеті – нагальні: виплата заробітної плати працівникам, безперебійна робота комунальних закладів тощо.

На всі поставлені громадянами питання селищний голова надав роз’яснення.