Найкращий тато України

23 червня 2021 року у м. Києві, в будинку Архітектора відбулася Перша Всеукраїнська церемонія нагородження Відзнакою за батьківство «Найкращий тато України», яку відвідали делегація в кількості 14 осіб, з числа працівників освіти, медицини, соціального захисту та активістів Баришівської громади.

Дана Відзнака ініційована вперше на Всеукраїнському рівні та запроваджується з метою наголошення на важливості ролі батька в житті кожної людини. У Відзнаку закладено зміст, який легко читається різними поколіннями. Найкращий батько дає поштовх мріям, прагненням дитини, підтримує і захищає її. І скільки б не було років дитині, для найкращого батька вона завжди в його серці!

Серед номінантів були представники Київщини, зокрема і Броварського району.

Даний захід несе високу моральну цінність та ефективність розбудови соціальної і сімейної політики.