Особистий прийом громадян та розгляд звернень громадян – важливий напрямок роботи влади

Основне завдання влади – зробити життя людей комфортним та зручним. У цьому впевнені і самі громадяни, а тому йдуть зі своїми проблемами на особистий прийом до голови Баришівської селищної ради Олександра Паввловича Вареніченка.

Звертаємо Вашу увагу, особистий прийом громадян відбувається щосереди з 8.00 до 12.00 в приміщеннні Баришівської селищної ради (смт Баришіка, вул.Центральна,27, тел. 5-49-47)

На кожному особистому прийомі громадян Олександр Павлович  вивчає кожне   питання та долучає до співпраці свого заступника, керівника апарату  або керівників відповідних служб, щоб відповідь громадянам була більш точною та кваліфікованою. Адже вирішення частини питань вимагає створення спеціальних комісій, які на місці оцінюватимуть ситуацію. Відповідні розпорядження очільник громади дає відразу в присутності людей, які звернулися за допомогою.

На особливому контролі у керівництва постійно перебуває робота зі зверненнями громадян, яка є надзвичайно актуальною. Адже кожне звернення – це показник проблемних аспектів громади та рівня її довіри до влади.

Право громадян на звернення гарантується Конституцією України (стаття 40), в якій визначено, що громадяни України мають право звертатися до органів державної влади та місцевого самоврядування, та встановлено обов’язок органів влади та посадових осіб розглядати звернення й надавати обґрунтовані відповіді.

Звертаємо Вашу увагу, звернення Ви можете надсилати письмово : Загальний відділ (звернення) Баришівської селищної ради, вул. Цетральна,27.  07501; залишати повідомленням на офіційному сайті : https://baryshivska-gromada.gov.ua/contact та особисто звертатися в Баришівську селищну раду (1 поверх, 2 кабінет, головний спеціаліст загального відділу Нитченко Оксана Леонідівна)

Тож, хоча географія нашої Баришівської громади досить широка, з усіх куточків Баришівщини до селищної ради постійно приїжджають люди, бо відчувають тут підтримку та розуміння, а головне – бачать конкретний результат, втілений у життя професійною та кваліфікованою командою.