Особливий день для мешканців територіального центру соціального обслуговування

25 лютого цього  року в територіальному центрі  старостинького округу в с.Перемога  з самісінького ранку   можна  було  спостерігати  неабиякий  рух мешканців центру та   сільських  жителів.  Зазвичай,   проходячи   селом  в  зимовий  час,  мало  кого  зустрінеш. Та  цей  день  був  особливий.  Цього  дня до центру  завітали лікарі Баришівської ЦРЛ та лікарі-офтальмологи медичного центру «Зір 100%» (м.Київ).

« Не  всі  мають  можливість  звернутись за  медичною  допомогою  до  районної  чи  обласної  лікарні ,  а  тут  лікарі  приїхали в  село.   Тож  всі  бажаючі,  а  їх  виявилось  не  мало,  отримали   необхідну  медичну  консультацію  та  допомогу»,- прокоментувала головний лікар Баришівської ЦРЛ Галина Миколаївна Буняк.

В ході такого виїзду жителям були проведені лабораторні обстеження, ЕКГ, консультації сімейного лікаря, лікаря акушер-гінеколога, лікаря невропатолога, педіатра.

Завітав до територіального центру і Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко так як медичне обслуговування населення Баришівської громади взято під особистий контроль селищного голови:

«Звичайно, дуже важко донести кожному  жителю громади, що медична реформа – це не косметичний ремонт амбулаторій або ФАПів, а дійсно кардинальна зміна умов проведення фахової медичної допомоги, якісні консультації сімейних фахівців, залучення сімейних лікарів саме у сільську місцевість, створення їм належних умов роботи. Ми,  влада підтримуємо нашу медицину, бо ми впевнені, що сьогодні медицина – перспективна, професійна і робить впевнені кроки, реальні дії та має амбітні плани в покращенні медичного обслуговування жителів Баришівської ОТГ»,- розповідає Олександр Павлович.