25 лютого 2020 року відбулася нарада з в.о.старостами старостинських округів Баришівської ОТГ

Робочу нараду провів сьогодні,  голова Баришівської селищної ради Олександр Павлович Вареніченко. В нараді також взяли участь заступники голови Жанна Віталіївна Данчук і Юрій Анатолійович Шовть та керівники структурних підрозділів Баришівської громади.

На порядок денний засідання було винесено ряд питань, що виникли в процесі діяльності старостинських округів.

Зокрема, обговорено:

• про перспективи створення індустріальних парків на території старостинських округів селищної ради;
  • про подолання незадекларованої праці;
  • про розширення мережі населених пунктів Баришівської ОТГ для організації гарячих обідів – «Їжа на колесах»;
  • про порядок формування особових справ;
  • про проведення установчих зборів з питань написання Стратегії розвитку громади;
  • про планування заходів з благоустрою;
  • про проведення театралізованого свята Колодія (Масляної) 29.02.2020

Присутні керівники структурних підрозділів надали компетентні відповіді на питання представників старостинських округів.  Ділова, конструктивна розмова показала, що завжди є фахівці, які підкажуть і порадять правильне рішення питання.

І у тісній співпраці можна вирішити будь-які проблеми.