Новий проект « Пошук майстрів Hand Made Баришівської громади»

Сьогодні ми познайомимо Вас з майстринею кулінарної справи – Інною Фірсовою, мешканкою смт Баришівки

«Почала займатись кондитеркою, бо хотілось творити й витворяти, поєднати солодке і красиве. Я, людина творча і вільна в своїх творіннях, дякуючи своїм замовникам, які дають мені можливість фантазувати на їхніх солодких шедеврах! З дитинства люблю малювати, малювала завжди і скрізь, чому дуже завдячую своєму вчителю малювання Бикову Миколі Андрійовичу, низький уклін таланту!!!! Тому малювати на пряниках мені здалось чимось фантастичним і більше того мені захотілось щоб і наші дітки Баришівки теж спробували і уявили себе митцями, художниками не просто на папері а на тому що можна було б з’їсти і поласувати. Так народилась ідея-фікс, майстер-класи по розмальовуванні імбирних пряників!!!!»- з захватом про улюблену справу розповідає Інна.

Мабуть, кожен із нас задумувався над питанням, чи щасливий він і чи займається тією справою, яка приносить йому задоволення? Що може бути кращим від усвідомлення того, що ви повністю реалізовуєте свій потенціал серед інших представників соціуму? А ще, коли ваша улюблена справа (і за сумісництвом – професія) приносить прибуток, то можна із упевненістю сказати: «Життя вдалося!»

Майстрині, майстри Hand Made Баришівської громади, хочеться про Вас дізнатися, Ваші роботи побачити та на наших офіційних джерелах інформації про Вас розповісти… hand made дуже різноманітний, будь-яка людина може знайти заняття для душі, прикрасити свій будинок, незвичайними подарунками порадувати друзів. Це корисне проведення часу, можливість завести нові цікаві знайомства, знайти однодумців, розширити свій кругозір і побачити світ у нових барвах!

Координатор проекту: головний спеціаліст загального відділу Баришівської селищної ради Нитченко Оксана Леонідівна zvern@baryshivska-gromada.gov.ua