#Пишаємося

Українська співачка alyona alyona  стала переможницею європейської музичної премії Music Moves Europe Talent Awards  2021  Вітаємо

Заснована у 2019 році Європейським Союзом, ця премія щорічно відзначає нових артистів, які представляють європейський звук сьогодення. Премія співфінансується програмою Creative Europe. Також конкурс має підтримку унікального альянсу європейських партнерів з музичної індустрії.

Також співачка набрала найбільшу кількість голосів від слухачів у номінації Public Choice Award.

«Головний меседж премії — об’єднувати та просувати європейську культуру. Тисячі претендентів на номінацію докладають зусилля для того, щоб продемонструвати свою творчість перед широким загалом. Із них всього лише 16 стають номінантами. Нагороду отримують 8. І один — приз глядацьких симпатій.

Для мене честь просто бути серед номінантів. Честь — представляти Україну там. Честь — отримати цю нагороду та нагороду глядацьких симпатій!

А також я дякую кожному з вас за віддані голоси, за підтримку, за віру в мене. Ви надзвичайні!», — поділилась співачка емоціями на своїй сторінці у Facebook.

Більше читайте тут bit.ly/2XNzLRG

Міністерство культури та інформаційної політики України

European Union in Ukraine

Креативна Європа