Напередодні Баришівську ТГ відвідала делегація представників Фонду «Партнерство за сильну Україну»

Фонд, утворений Великою Британією, Канадою, США, Швейцарією та Швецією, з 2022 року підтримує розвиток громад, які постраждали від війни.

Секретар Баришівської селищної ради  Олександр Ільченко особисто представив нашу громаду, подякував міжнародним партнерам за всебічну підтримку України та нашої громади зокрема, розповів та прокоментував відеоматеріали про звільнення Баришівщини від окупантів, а також про відновлення життєдіяльності нашої громади.

Крім того, очільник громади звернув значну увагу на відсутність укриттів в деяких закладах шкільної та дошкільної освіти, проектна документація на які зроблена, та звернувся з проханням допомоги в реалізації будівництва таких укриттів.

Фонд опікується підтримкою довгострокового розвитку громад, які постраждали від збройної агресії pосії.

Візит до нашої громади розпочався із демонстрації обладнання, яке передав Фонд. Нагадуємо, що восени 2023 року Фонд передав Баришівській громаді твердопаливний котел та обладнання для заміни теплотраси на суму 3 млн. 794 тис грн.

Завдяки вчасно заміненій теплотрасі напередодні опалювального сезону минулої зими середньодобовий температурний режим в дитячому дошкільному закладі «Золотий ключик», в ЦПР «Мрія» та Баришівському ліцеї ім. М. Зерова нарешті був комфортним для учнів та вихованців протягом всього опалювального сезону. До того ж чи не вперше в осінньо-зимовий період в центрі Баришівки не було авральних замін труб і пошкодженого дорожнього покриття.

У рамках візиту представники Фонду отримали можливість краще зрозуміти ситуацію в нашій громаді, а також побачити, що, не дивлячись на численні виклики, громада продовжує працювати та розвиватися!