Масляна в Гостролуцькому старостинському окрузі відбулася – весна розпочалася!

Напередодні Великого посту жителі с.Гостролуччя 26 лютого відзначали Масляну, яка  проходила з млинцями та розвагами.

Захід відвідали заступник Баришівського селищного голови з питань соціального напрямку Жанна Віталіївна Данчук, керуюча справами Баришівської селищної ради Ольга Михайлівна Нестерова, начальник відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Людмила Миколаївна Бабич, в.о. Гостролуцького старостинського округу Василь Андрійович Галушко, які привітали учасників дійства зі святом, побажали міцного здоров’я, кохання, добробуту в родинах, очищення душ, радісного весняного настрою.

Усі в очікуванні теплого сонечка, яке, наче золотистий млинець, скоро високо підніметься над небосхилом, і перетворить на потічки води залишки зимового панування.

Отож Масляна відбулася – весна розпочалася!