МАЛЮЄМО В СТИЛІ ГАННИ СОБАЧКО-ШОСТАК

Сьогодні до національного музею українського народного декоративного мистецтва завітали цікаві гості – переможці конкурсу, присвяченого творчості художниці Ганни Собачко-Шостак, який третій рік проводиться в смт Баришівка Київської області.

Вихованці учбових закладів та Баришівсього центру позашкільної роботи «Мрія» віком від 5 до 15 років побували на екскурсії в музеї, яка завершилась майстер-класом. Діти не тільки мали можливість побачити оригінали творів Ганни Собачко-Шостак, але і створити власні художні композиції в техніці, схожій на техніку видатної землячки (Ганна Собачко-Шостак народилася в селі Василинівка Баришівського району Київської області).

«Мета конкурсу – осучаснити твори Ганни Собачко-Шостакта та популяризувати їх, – розповідає Надія Слухай, ініціаторка творчого конкурсу, який проводиться в Баришівці з 2019 року. – Цьогоріч в заході взяли участь 67 учасників, серед яких є і дорослі, і діти. Завдячуючи конкурсній програмі, малюнки відомої художниці ми побачили на одязі, шкіряних виробах і навіть на випічці».

За кращі роботи, створені під час майстер-класу, майбутні художники отримали від музею пам’ятні сувеніри, незабутні враження та натхнення для майбутніх творчих перемог.

Чудові, талановиті діти! Хай вам щастить!

#конкурс #ГаннаСобачкоШостак #Баришівськаселищнарада #центрпозашкільноїроботиМрія